Results 2020 _

ІV конкурс пройшов у місті Рівному 11 та 12 березня 2020 р.

Було подано усього 331 зразок пива від 85 пивоварень у 20 категорій. 32 учасника посіли призові місця. Кількість пивних суддів – 95.

Список переможців по категоріях:

Категорія Pale Lager:

  1. Fest Світле, «Ізмаїльська пивоварня» (Ізмаїл, Одеська обл.)
    2. Забутий Смак, Харківська Зернова Пивоварня, (Харків)
    3. Преміум Лагер, Південна Степова Броварня «Дрофа», (Херсон)

Категорія Pale Ale:

  1. Blues APA, «Чисто пивоварня» (Гомель, Білорусія)
    2. Відьми Holliwell, Ale Point (Харків)
    3. Apache APA, AltBier Brewery (Харків)

Категорія Witbier:

  1. Blanche de Fest, «Ізмаїльська пивоварня» (Ізмаїл, Одеська обл.)
    2. Білий Хліб, Харківська Зернова Пивоварня (Харків)
    3. A Little Bit Цитрус Blanche, «Пивний Гном» (Київ)

Категорія Pale Lager Special:

  1. X-City Pils, AltBier Brewery (Харків)
    2. Бергшлосс, «Рівень» (Рівне)
    3. Citrus Lager, «Чисто пивоварня» (Гомель, Білорусія)

Категорія Porter/Stout:

  1. O’Taras, VG Craft Beer (Київ)
    2. My Deer Stout, «Трубадур» (Одеса)
    3. Вершник без голови, Ale Point (Харків)

Категорія Flavor beer:

  1. MilkShake, Good Brewery (Івано-Франківськ)
    2. Cherry Pie, «Лембергер» (Львів)
    3. Krampus, Харківська Зернова Пивоварня (Харків)

Категорія Sour/Wild:

  1. Grand Cru, Rodenbach (Бельгія)
    2. Sour Pineapple, Red Cat Brewery (Харків)
    3. Sour Passion, Red Cat Brewery (Харків)

Категорія Belgian Strong Ale:

  1. Король Леопольд, Ale Point (Харків)
    2. ST. Spiritus Quadrupel, KF Brewery (Запоріжжя)
    3. Tripel, Kachka Brewery (Одеса)

Категорія Red/Amber/Semi dark:

  1. Amitola, DiD Brewery (Київ)
    2. Father’s Amber Ale, Father’s Brewery (Рівне)
    3. Bittersweet, Kibler (Вишково, Закарпаття)

Категорія Special Beer:

  1. Barley Wine Evolution, AltBier Brewery (Харків)
    2. Jungle Mix, AltBier Brewery (Харків)
    3. Paradise, AltBier Brewery (Харків)

Категорія Dark Lager:

  1. Dark Side, Kyiv Local Brewery (Київ)
    2. Кабінетне чорне, AltBier Brewery (Харків)
    3. Cane Corso, «Мідна Бочка» (Бахмут)

Категорія Weizenbier:

  1. Father’s Wheat Beer, Father’s Brewery (Рівне)
    2. Біле пшеничне, «Люстдорф» (Одеса)
    3. Weizen, Primator (Чехія)

Категорія Belgian Style Ale:

  1. Blond, La Trappe (Нідерланди)
    2. Saison, Kachka Brewery (Одеса)
    2. Albert, Red Cat Brewery (Харків)

Категорія Double IPA:

  1. HOP STOP IPA, Броварня «Пивна Легенда» (Харків)
    2. UnderHops, AltBier Brewery (Харків)
    3. Drunken Monkey, KF Brewery (Запоріжжя)

Категорія Porter/Stout Special:

  1. DUX Imperial Stout, KF Brewery (Запоріжжя)
    2. Tribal Council, Plemya (Київ)
    3. Warlord, Дідько (Київ)

Категорія Sweet Stout:

  1. Dark Winter, Харківська Зернова Пивоварня (Харків)
    2. Merry King, AltBier Brewery (Харків)
    3. Stout V, MOVA Brewing Co (Дніпро)

Категорія Sweet Cider:

  1. Fizz Apple, Olvi groupp (Литва)
    2. Fizz Pear, Olvi groupp (Литва)
    3. Сидр витриманий у бочці після кальвадосу з яблук, Berryland (Макарівська Буда)

Категорія Dry Cider:

  1. Яблучний, «Приватні сади» (Харківщина)
    2. Local Roots, Yablo (Київ)
    3. Сидр бочковий, Berryland (Макарівська Буда)